howlit

  • Howlit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen. Uložíte-li ho pod polštář, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, pokud je způsobena příliš aktivní myslí. Dále tlumí duševní lenost, ztrátu vůle a kontroly, otylost, jedy, překyselení žaludku. Pomáhá při zánětech sliznice a odvodnění. Boří blokády.

  • V duševní rovině učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.

  • Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Pomáhá navyšovat vůli. Dostává do rovnováhy pocity a duševno.

  • Podporuje látkovou výměnu, harmonizuje trávicí trakt. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání.

Kategorie

Aktivní filtry

Pečlivě ručně navlečený náhrdelník s náušnicemi ze sekaného tyrkenitu. Jedná se o  přírodní materiál, jednotlivé kameny se tedy lehce odlišují od předlohy.
Pečlivě ručně navlečený náhrdelník s...
165,00 Kč 120,00 Kč