jadeit

  • Je nejuctívanějším a nejvíce ceněným kamenem Dálného východu, kde se stal, vlivem svých harmonických vlastnosti, symbolem míru a klidu.

  • Je to kámen lásky ve všech formách a rovinách. V citovém životě přináší mír a harmonii, tichou radost z prostých věcí. Podporuje láskyplné emoce, jimiž se stáváme vůči svému okolí chápajícími a ohleduplnějšími. Své bližní posuzujeme laskavě, tolerantně a s láskou, neboť si uvědomujeme, že takto docílíme víc než odporem, zlosti, vyčítáním, rozkazy a vymáháním. Nakonec láskou k bližním projevujeme lásku sami k sobě, neboť jsme před Bohem všichni jedno tělo.

  • Podporuje meditaci, rozjímání, ponoření v sebe, mírní duševní neklid, roztěkané myšlenky. Zbavuje nás předsudků. Provokuje v nás dynamiku.

  • Posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, krevního oběhu. Podporuje funkci sleziny, jater a ledvin. Uvolňuje močový písek a kameny. Léčí infekci, žloutenku, snižuje horečky. Zmírňuje průběh chřipek.

Kategorie

Aktivní filtry

Krásný, námi ručně vyrobený, desátek růžence z jadeitu a žlutého avanturínu. m Desátek růžence slouží k modlitbám, k ochraně, dekorativně a potěší i obdarovaného. Díky zapínání se dá připnout třeba na zrcátko v autě. m Kupujete produkt na snímku, jedná se o originál. m...
Krásný, námi ručně vyrobený,...
180,00 Kč