čaroit

  • Čaroit podporuje imunitní, obranný, centrální a vegetativní nervový systém. Vnáší do citového života a psychického rozpoložení svěží vítr radosti a smyslového potěšení. Radovat se z Božích darů na Zemi, vnímat každým okamžikem život v celé jeho dokonalosti a kráse, to je také, přestože v jiné rovině, Bohu milá Cesta.

  • Rozehřívá v nás citový chlad a otevírá nás nesobecké lásce. Je i kamenem intuice a kamenem touhy po poznání pravého Já, které v nás stále přetrvává, ale které poznáme až po zničení ega.

  • V nepřehledných, komplikovaných situacích nás čaroit učí, jak si udělat jasno a ukazuje způsob řešení problémů, které se nám na první pohled zdají neřešitelné. Učí nás nadhledu, trpělivosti, píli a pravidlu nic neodkládat. Zbavuje nás obav a strachu z nejisté budoucnosti. Oblázek čaroitu vložený pod polštář nám dopřává ozdravující spánek. Posiluje paměť.

  • Podporuje srdeční činnost a látkovou výměnu a upravuje poruchy zažívacího traktu. Podporuje prevenci a léčbu zhoubných nádorů. Tiší křeče a bolesti.

Kategorie

Aktivní filtry