ryolit

  • Ryolit je kámen jasného vědomí. Pomáhá nám vidět se a vnímat bez příkras a falešných představ takové, jací skutečně jsme. Poznání sebe sama je nezbytným předpokladem poznání, že ono živoucí tělo z masa a krve, které tak často mylně považujeme za své pravé Já, je jen zhmotnělá duše, která se za něj svými smysly vydává. Ryolit nám pomáhá určit skutečný stav a hranice našich možností a snah, držet se objektivních skutečností a nepropadat iluzím či vysněným přáním.

  • Prohlubuje soucit a pozornost k potřebám našich bližních, upravuje narušené mezilidské vztahy a harmonizuje rodinný život.

  • Posiluje imunitní systém, odolnost vůči virovým epidemiím a infekcím. Podporou nervového vegetativního systému harmonizuje srdeční rytmus, trávení a činnost žláz, přičemž ani jeho pomoc při léčbě Parkinsonovy nemoci a skleróze multiplex není zanedbatelná. 

Kategorie

Aktivní filtry

Pečlivě ručně navlečený náhrdelník s náušnicemi ze sekaného ryolitu. Jedná se o přírodní materiál, jednotlivé kameny se tedy lehce odlišují od předlohy.
Pečlivě ručně navlečený náhrdelník s...
165,00 Kč