serafinit

  • Serafinit vyzařuje velmi příjemnou energii, která podporuje samoléčení organismu. Svého majitele podporuje s přírodou a matkou zemí. Učí nalézat uzdravení právě v přírodě. Zdravá a přírodní strava bez chemických přísad umožňuje vyplavit veškeré toxické látky z těla a posiluje imunitní systém.

  • Dále serafinit výrazně zlepšuje psychiku a schopnost porozumět vlastním pocitům. Podporuje duchovní růst. Ukazuje životní cestu, kterou se vydat, abyste dosáhli úplného naplnění a seberealizace. Serafinit je též nazýván „Andělský kámen“, protože navazuje komunikaci s anděly. Podporuje vnitřní sílu a podporuje bystrost a všímavost k dění kolem. Přináší nepodmíněnou lásku a obohacuje partnerské vztahy a manželské svazky ve všech směrech.

  • Serafinit je kamenem očisty. Ničí špatné návyky a chování a podněcuje vytvoření nové, lepší osobnosti.

  • Podporuje činnost srdce, pozitivně působí na funkci mozku a míchy, odstraňuje svalové křeče, prohřívá studené končetiny, pomáhá snižovat tělesnou hmotnost, působí na krvetvorbu, odbourává stresy a depresivní stavy, uklidňuje a léčí nervovou soustavu, čistí vnitřní orgány, odplavuje toxiny, posiluje činnost jater a ledvin, zpomaluje stárnutí pokožky, odstraňuje únavu a působí proti nespavosti.

Kategorie

Aktivní filtry