tyrkys

  • Symbolikou barev vybízí naši duši k čistotě citu, mysli a jednání. Má schopnost negativní pocity a vjemy rozptýlit, případně vstřebat dříve, než se uloží a usadí v našem vědomí. Vzácná kombinace jeho barev modré a zelené nás učí žít s hlavou v oblacích a s pevnou půdou pod nohama.

  • Dává nám moudrost nebe, vod a země. Podle tradice tyrkys vytváří svojí vibrací kolem našeho těla jisté silové pole, které nás chrání před zlými silami duchovního světa. Ochraňuje nás i před černou magií a škodlivými vlivy prostředí, před zářením a spodními proudy.

  • Pro svůj obsah mědi je tyrkys hodně využíván i při zánětlivých onemocněních krku, průdušek a plic a při srdečních obtížích.

  • Při poruchách řeči posiluje tyrkys naši schopnost jasně a konkrétně vyjádřit myšlenky a pocity. Psychické problémy a krize, které se někdy po čase projevují různými zdravotními problémy, můžeme s pomocí tyrkysu vymýtit či alespoň usměrnit do přijatelných mezí.

Kategorie

Aktivní filtry

Krásný velký náhrdelník o délce 46 cm. Kusy tyrkysu jsou navlečeny na ocelovém lanku a zakončeny stříbrem Ag925. Velikost největšího kusu tyrkysu je  28x23 mm, nejmenšího 14x10 mm. Zapínání je na karabinku a očko. Kupujete produkt na fotografii.
Krásný velký náhrdelník o délce 46...
3 330,00 Kč