perly a perleť

  • Perla, drahokam moře, symbol proměn a čistoty, obraz našeho duchovního vývoje. Ukazuje nám, že můžeme dosáhnout dokonalosti a neuvěřitelné krásy ve skrytém tajemnu své duše.

  • Svým procesem vzniku nám prozrazují, že každá bolestivá zkušenost, se kterou jsme v životě konfrontováni, nám umožňuje dosáhnout větší dokonalosti, čistoty a vykoupení.

  • Perly mají schopnost umocňovat důsledky našich karmických příčin, proto by se jich měli raději vyvarovat mravně nečistí lidé. S jejich podporou se námi projevené zlo po čase opět vrací jako zlo ve formě nemoci nebo neštěstí, zatímco naopak dobrem se dobereme blaženosti.

  • Obecně podporuje uzdravující proces u psychosomatických nemocí, posiluje nervy a intuici, tiší bolesti a reguluje střevní trakt.

  • Černé perly nás chrání před nastávajícím nebezpečím a falešnými přáteli.

  • Perly a perleť jsou produktem živočišného původu, konkrétně produkt mlžů v mořským nebo sladkovodních prostředích.

Kategorie

Aktivní filtry

Krásný, námi ručně vyrobený, desátek růžence z perleti a achátu krajkového. m Desátek růžence slouží k modlitbám, k ochraně, dekorativně a potěší i obdarovaného. Díky zapínání se dá připnout třeba na zrcátko v autě. m Kupujete produkt na snímku, jedná se o originál. m...
Krásný, námi ručně vyrobený,...
180,00 Kč
Krásný, námi ručně vyrobený, desátek růžence z říčních perel a achátu krajkového. m Desátek růžence slouží k modlitbám, k ochraně, dekorativně a potěší i obdarovaného. Díky zapínání se dá připnout třeba na zrcátko v autě. m Kupujete produkt na snímku, jedná se o originál. m...
Krásný, námi ručně vyrobený,...
180,00 Kč