akvamarín

  • Jeho průzračná zář nekonečných dálek projasňuje naši duši, prosvětluje ji ke své čistotě. Je kamenem mystiků a hledání čistého srdce. Vede nás k uchovávání čistoty mysli, cudnosti a nevinnosti. Jeho lomivá vodní záře vnáší světlo a jas do všech skrytých koutů našeho nitra.

  • V pochmurných dobách a beznadějných obdobích vnáší do našeho splínu a depresí paprsek světla a naděje. V tomto podvojném světě se jako vlny v moři prolíná radost s bolestí.

  • Podle starého podání byl akvamarín kámen vizionářů, mystiků a léčitelů. Jeho majitel si jeho pomocí udržoval věčné mládí, partnerovu věrnost a blaženost lásky a štěstí v životě. V obecném smyslu je jím dodnes. Přináší spokojenost, zmírňuje podrážděnost a agresivitu, zjišťuje rovnováhu. Je kamenem meditace, naším duchovním průvodcem.

  • Pročišťuje hlas a projasňuje slova, podporuje léčbu horních cest dýchacích, sliznice a plic, zmírňuje kašel, astmatické stavy, uvolňuje napětí v šíji, zmírňuje bolesti čelistí, dásní a zubů.

Kategorie

Aktivní filtry

Krásný velký náhrdelník o délce 47 cm + 5 cm prodlužovací řetízek. Jednotlivé akvamarínové korálky mají mezi sebou uzlíky a velikost jedné je  25*20 mm. Klasické zapínání na karabinku, kroužek a prodlužovací řetízek. Kupujete produkt na fotografii.
Krásný velký náhrdelník o délce 47...
2 200,00 Kč