Kategorie

 

Náramky s drahokamy či polodrahokamy, prsteny, náhrdelníky s komponenty Swarovski, luxusní soupravy: To, a ještě více vám můžeme nabídnout na našem e-shopu. Pokud toužíte po originálním šperku vytvořeném na vaše přání, stačí, abyste nás kontaktovali. Vašim představám dokážeme vyjít vstříc.

 

Ačkoliv jsme malá rodinná firma z Prostějova, šperkařstvím se zabýváme již deset let. Víme, že vytvořit originální šperk je umění a snažíme se o to, aby každý kus, který opustí naši dílnu, byl něčím výjmečný.

 

Neprodáváme levné korálky, ani napodobeniny kamenů. Naše šperky jsou vyráběny ručně z těch nejlepších polodrahokamů a drahokamů a krystalů s potvrzením Swarovski element. Na jejich lepení používáme speciální lepidlo vyvinuté firmou Swarovski AG. Všechny další materiály využité při kompletaci šperků jsou vysoce odolné, trvanlivé a s kvalitní povrchovou úpravou, která vydrží.

 

Najdete nás nejenom na e-shopu, ale potkat se s námi můžete i osobně. Každoročně se účastníme desítek různých akcí nejen v Prostějově a okolí. Naši práci si tak můžete prohlédnout na nejrůznějších jarmarcích, v pravidelně pořádaných tvořivých dílnách nebo na sezónních událostech. Informace o tom, kde budeme, najdete na našem Facebooku. Přijďte si prohlédnout naši práci, poradit se a vybrat krásný šperk pro sebe či jako dárek.

 

Součástí naší nabídky jsou rovněž doplňkové služby jako je luxusní balení, detailní informace o použitých polodrahokamech nebo nabídka krásných šperkovnic. Přesvědčte se sami v našem e-shopu. Novinky v naší nabídce můžete sledovat také na našem Facebooku či Instagramu.