Labradorit Madagaskar minerální hmatka
  • Labradorit Madagaskar minerální hmatka
  • Labradorit Madagaskar minerální hmatka
  • Labradorit Madagaskar minerální hmatka

Labradorit Madagaskar minerální hmatka

Účinky minerálu

Kámen intuice, meditace a aury. Využívá se jako kámen k odpoutání od stresu a depresí. Labradorit navozuje pocit hřejivého tepla a preventivně chrání před nastuzením. Poskytuje možnost vyrovnat se se svým citovým světem. Propůjčuje hluboké cítění a odhaluje mylné iluze. Prosvětluje vzpomínky a navrací do minulosti. V krušných dobách, kde se zdá všechno marné a zbytečné, kdy propadáme depresím, nám jako v barevném filmu promítá obrazy z dětství, kdy bylo všechno prosté a jednoduché a mělo svůj smysluplný řád. Pomáhá znovu objevit pevný bod, věčný pramen života, zklidnit nepokojnou duši. Rozšiřuje obzory a vede nás krok za krokem k uskutečnění našich idejí. Tiší bolesti páteře a kostí, léčí revmatismus a dnu, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčebný proces celého organismu.

Čistění minerálu

Čistíme pod proudem vlažné vody. Je citlivý na prudké změny teplot, nabíjíme je raději rovněž ve vodě, hodinu na přímém slunci.

Vzhled minerálu

V základu šedý kámen, často se u něj vyskytuje barvoměna, okouzluje svojí hrou barevných efektů. Tento efekt se nazývá labradorizace a je vidět při působení světla nebo otáčením kamene na světle. Výraznější efekt labradorizace je na leštěných plochách, prolínající se se zelenou, zlatou či oranžovou barvou.

Zajímavosti o minerálu

Název drahého kamene pochází z kanadského poloostrova Labrador. Labradorit je individualista mezi kameny. Zpravidla se snáší dobře se spektrolitem a bytownitem.

490,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Minerál je upravený tromlováním. Jemným omíláním v bubnech se získává zaoblený tvar kamene s vysokým leskem. 

Velikost minerálu cca 70x52x28 mm.

Zasíláme vyobrazený minerál.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: