Opál andský 8mm kuličkový náhrdelník
  • Opál andský 8mm kuličkový náhrdelník

Opál andský 8mm kuličkový náhrdelník

Účinky minerálu

Vstřebává sice zápornou energii, avšak není-li okamžitě odstraněn a očištěn, vrací jí do těla člověka s ještě větším důrazem zpět. Opál zesiluje charakterové vlastnosti. Stručně řečeno je zrcadlem našich emocí. Tímto nás učí zachovávat naše pocity a myšlenky v čistotě, abychom nebyli s vlastní negativitou nakonec konfrontováni ještě bolestněji. Stává se naším vlastním svědomím a učí nás trvalé pozornosti k nám samým. 

Růžový (např. Andský) opál tiší neklid a citová vzrušení. Přináší klid a rovnováhu. Učí nás žít v přítomném čase s nadhledem. Pomáhá nám překonávat ostych a trému. Podporuje naši láskyplnou pozornost vůči všemu živému kolem nás. Léčí srdeční neurózy a posiluje průdušky a plíce. Pomáhá při virových a infekčních onemocněních. 

Čistění minerálu

Čistíme jej co nejčastěji pod proudem vlažné vody a necháváme nabíjet buď na denním slunci mimo dosah přímých slunečních paprsků nebo za jasné noci při úplňku. 

Vzhled minerálu

Perleťový kámen s žilkováním. Existuje celá řada opálů různých barev. Průhledný, průsvitný i neprůhledný minerál s voskovým leskem. 

Zajímavosti o minerálu

Název pochází ze staroindického slova “upala” drahocenný kámen. Tradičně, až do dnešní doby, byl však označován i jako nositel neštěstí. Dnes máme pro tento předsudek již vysvětlení: opál zesiluje charakterové vlastnosti a proto v „nečistých“ rukou může působit negativně. Naproti tomu duchovně čistým lidem pomáhá.

350,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou a prodlužovacím řetízkem pro optimální nošení.

Délka je cca 42 cm + řetízek.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: