Bronzit 6mm kuličkové náušnice
  • Bronzit 6mm kuličkové náušnice
  • Bronzit 6mm kuličkové náušnice

Bronzit 6mm kuličkové náušnice

Vzhled kamene

Jedná se o odrůdu enstatitu, obsahující železo (čím víc železa, tím je tento kámen „bronzovější“ a lesklejší).

Účinky kamene

Bronzit je kámen, který vyvolává naprostý klid. Nabízí účinnou pomoc při trvalém stresu a při nadměrné zátěži. Je vhodný také při nespokojenosti a neklidu.   Kámen dokáže rovněž vyrovnávát mužskou energii (jang) jak v těle, tak i v duši. Je to uzemňující kámen, posiluje soudnost bez předsudků, určuje naše nejdůležitější rozhodnutí a podporuje odhodlání.

Odvrací zpět negativní myšlenky, prokletí nebo jakékoliv negativní myšlenky namířené proti jeho majiteli. Učí nás, jak jít s proudem boží vůle. Ve svém majiteli probouzí odvahu, sebepřijetí a laskavost.

Pokud jste uvízli v určitém negativním vzorci, bronzit má sílu tento vzorec uvolnit.

Bronzit podporuje   činnost srdce a ledvin.   Zmírňuje svalové napětí, křeče a bolesti. Je nám nápomocný při chronickém vyčerpání, vstřebávání   železa a nervozitě.

Dále zmírňuje dušnost, příznivě působí i při potížích z nedostatku hořčíku.  

Zajímavost o kameni

Krystaly bronzitu obvykle bývají uspořádány do zajímavých hvězdicovitých tvarů. Mimořádně pěkné kousky pocházejí z Brazílie, Ruska a Indie. Bronzit však můžete nalézt i v řadě dalších zemí včetně České republiky.

Čištění kamene

Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.

90,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: