Fluorit 6mm kuličkový náhrdelník
  • Fluorit 6mm kuličkový náhrdelník

Fluorit 6mm kuličkový náhrdelník

Vzhled kamene

Fluorit je průsvitný, nejčastěji zelený nebo fialový, někdy také čirý, modrý, žlutý nebo hnědý.

Účinky kamene

Kámen géniů. Mnohobarevnost kamene naznačuje široké pole pro jeho využití. Zjemňuje oscilaci našich mozkových buněk a otvírá tak našemu duchovnímu úsilí vstup a kontakt s vyšší rovinou skutečnosti. Intuitivně tušené se nám projeví jasněji a konkrétněji. Jeho působením můžeme dokonce vidět a cítit vlastní auru. Posiluje rozpoznávací schopnosti.

Napovídá nám, že moudrost vyrůstá z lásky a harmonie, jíž nedojdeme bez vnitřního utišení, blaženého míru. Fluorit žehná našim touhám a našemu konání, pomáhá nám beze zbytku naplnit naši osudovou úlohu na Zemi.

V bezradnosti, zmatení, nebo když nás ovládne nepokoj, nám umožňují znovu nalézt ztracenou rovnováhu. Ve stáří si s jejich pomocí uchováme jasný rozum. Zvyšuje koncentraci, tiší bolesti hlavy a migrény. Je prevencí a lékem při infekčních a chřipkových onemocněních a při chorobách horních cest dýchacích. Regeneruje buněčnou stavbu plic a léčí astma a alergie. Tlumí stres a řeší žaludeční problémy, aktivuje funkci sleziny a jater, mírní zánětlivá onemocnění ledvin a močového měchýře.

Po obtížném dni nebo při prvních příznacích možného ochoření přináší tělu úlevu a duši mír. Preventivně zabraňuje tvorbě zhoubných nádorů. Pomáhá i při cévních chorobách, regeneruje pleť a sliznici, podporuje růst kostí, funkci žláz a trávení. Pomáhá při komplikovaném těhotenství.

Zajímavost o kameni

V antické době se z fluoritu vyráběly různé umělecké předměty. V minulém století byla v Anglii velmi oblíbená jeho vzácná modrá odrůda, tzv. Blue John. V Číně byl fluorit ctěn a nošen jako talisman, který měl jeho majiteli přinášet štěstí a chránit ho před černou magií, pomatením a sebevražednými sklony.

Čištění kamene

Proud vlažné vody nebo přes noc v misce vody. Nabíjíme z dosahu slunečních paprsků nebo v noci za úplňku, společně s křišťálem.

290,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou a prodlužovacím řetízkem pro optimální nošení.

Délka je cca 42 cm + řetízek.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: