Labradorit 8mm kuličkové náušnice
  • Labradorit 8mm kuličkové náušnice
  • Labradorit 8mm kuličkové náušnice

Labradorit 8mm kuličkové náušnice

Vzhled kamene

Labradorit patří do velké skupiny drahých kamenů Živce, které okouzlují svoji dramatickou hrou barevných efektů. Tento efekt se nazývá labradorizace a je vidět při působení světla nebo otáčením kamene na světle. Výraznější efekt labradorizace je na leštěných plochách, prolínající se se zelenou, zlatou či oranžovou barvou.

Účinky kamene

Kámen intuice, meditace a aury. Využívá se jako kámen k odpoutání od stresu a depresí. Labradorit navozuje pocit hřejivého tepla a přirozeně chrání před nastuzením. 

Pomáhá prosvětlit vzpomínky, navrací do minulosti. V krušných dobách, kde se zdá všechno marné a zbytečná, kdy propadáme depresím a ztrácíme pocit kontinuity života, nám jako v barevném filmu promítá obrazy z dětství, kdy bylo všechno prosté a jednoduché, mělo svůj smysluplný řád.

Pomáhá znovu objevit pevný bod, věčný pramen života, zklidnit nepokojnou duši.  Podněcuje v nás soucit. 

Rozšiřuje naše obzory a vede nás krok za krokem k uskutečnění našich idejí.

Tiší bolesti páteře a kostí, léčí revmatismus a dnu, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčebný proces celého organismu.

Zajímavost o kameni

Název drahého kamene pochází z kanadského poloostrova Labrador. 

Labradorit je individualista mezi kameny. Má-li dobře sloužit, nesnesou ve své blízkosti žádný jiný minerál kromě spektrolitu a bytownitu.

Čištění kamene

Čistíme pod proudem vlažné vody. Je citlivý na prudké změny teplot, nabíjíme je raději rovněž ve vodě, dobrou hodinu na přímém slunci.

90,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: