Lapis lazuli 8mm kuličkové náušnice
  • Lapis lazuli 8mm kuličkové náušnice
  • Lapis lazuli 8mm kuličkové náušnice

Lapis lazuli 8mm kuličkové náušnice

Vzhled kamene

Světle modrá až tmavomodrá, královská modř, neprůhledný, matný, skelný.

Účinky kamene

Hornina s převahou lazuritu se nazývá lapis-lazuli.

Kámen meditace, který v nás utvrzuje vědomí, že láska, nesmrtelnost a Bůh jsou nerozlučný celek. Královská modř symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. Probouzí v nás nadsmyslovou lásku, která nezná pojem vlastnění ani připoutání. Podobá se hvězdné obloze svými pyritovými vrostlicemi na tmavomodrém poli. Otvírá naši duši nekonečnosti věčného vesmíru a probouzí v ní schopnost porozumět poselství hvězd.

Lazurit dokáže prohloubit náš vnitřní vzhled a takto v nás přirozeným způsobem posílit důvěru ve vyšší vedení. Dává nám pocit jistoty a bezpečí a schopnost intuitivní prožitky dešifrovat a uvést ve skutečnost. Učí nás rozpoznávat jemné signály, které nám ve vhodný čas ukáží směr naší cesty.

Má moc a schopnost prorážet bariéry všeho druhu. Pyritové vrostlice jsou předností a tiší naše bezdůvodné pocity strachu a nejistoty.

Mírní otoky, křeče a zánět očí. Reguluje krevní oběh, funkci štítné žlázy a brzlíku. Pomáhá při zánětu průdušek, menstruaci vyrážkách, ekzémech a po bodnutí hmyzem. Potlačuje teploty, zmírňuje deprese a bolesti hlavy pramenící z nervozity nebo duševního vyčerpání. Je prevencí proti infarktu, mrtvici a vzniku nádorových chorob.

Zajímavost o kameni

Byl od nepaměti nejrůznějšími kulturami zpracováván na šperk, ozdobné předměty, amulety a pečetidla. Symbolizoval moc a bohatství. Dnešní pojetí – je to kámen přátelství, moudrosti a lásky. Patří k vzácnějším a tedy i dražším kamenům.

Čištění kamene

Čistíme od proudem vlažné vody nebo v misce s vodou a položíme ho na křišťál při svitu noční oblohy. Nabíjíme jej krátce na přímém slunci. 

90,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: