Lapis lazuli 8mm kuličkový náhrdelník
  • Lapis lazuli 8mm kuličkový náhrdelník

Lapis lazuli 8mm kuličkový náhrdelník

Vzhled kamene

Světle modrá až tmavomodrá, královská modř, neprůhledný, matný, skelný.

Účinky kamene

Hornina s převahou lazuritu se nazývá lapis-lazuli.

Kámen meditace, který v nás utvrzuje vědomí, že láska, nesmrtelnost a Bůh jsou nerozlučný celek. Královská modř symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. Probouzí v nás nadsmyslovou lásku, která nezná pojem vlastnění ani připoutání. Podobá se hvězdné obloze svými pyritovými vrostlicemi na tmavomodrém poli. Otvírá naši duši nekonečnosti věčného vesmíru a probouzí v ní schopnost porozumět poselství hvězd.

Lazurit dokáže prohloubit náš vnitřní vzhled a takto v nás přirozeným způsobem posílit důvěru ve vyšší vedení. Dává nám pocit jistoty a bezpečí a schopnost intuitivní prožitky dešifrovat a uvést ve skutečnost. Učí nás rozpoznávat jemné signály, které nám ve vhodný čas ukáží směr naší cesty.

Má moc a schopnost prorážet bariéry všeho druhu. Pyritové vrostlice jsou předností a tiší naše bezdůvodné pocity strachu a nejistoty.

Mírní otoky, křeče a zánět očí. Reguluje krevní oběh, funkci štítné žlázy a brzlíku. Pomáhá při zánětu průdušek, menstruaci vyrážkách, ekzémech a po bodnutí hmyzem. Potlačuje teploty, zmírňuje deprese a bolesti hlavy pramenící z nervozity nebo duševního vyčerpání. Je prevencí proti infarktu, mrtvici a vzniku nádorových chorob.

Zajímavost o kameni

Byl od nepaměti nejrůznějšími kulturami zpracováván na šperk, ozdobné předměty, amulety a pečetidla. Symbolizoval moc a bohatství. Dnešní pojetí – je to kámen přátelství, moudrosti a lásky. Patří k vzácnějším a tedy i dražším kamenům.

Čištění kamene

Čistíme od proudem vlažné vody nebo v misce s vodou a položíme ho na křišťál při svitu noční oblohy. Nabíjíme jej krátce na přímém slunci. 

690,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou a prodlužovacím řetízkem pro optimální nošení.

Délka je cca 42 cm + řetízek.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: