Láva 6mm kuličkové náušnice
  • Láva 6mm kuličkové náušnice
  • Láva 6mm kuličkové náušnice

Láva 6mm kuličkové náušnice

Vzhled kamene

Většinou matný, černý, hnědý, pórovitý.

Účinky kamene

Lávové kameny dodávají svým nositelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety. K léčení je například v minulosti využívali staří Číňané nebo Máyové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k léčení, tedy takových menších „nemocnic“.

Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhají při čištění těla nebo při boji s obezitou. Jedná se o zemský element. Lze jej nosit na kterékoliv části těla. Lávové kameny dnes nejsou využívány jen například pro masážní účely, ale také ve šperkařství.

Zajímavost o kameni

Lávové kameny nebo-li láva je roztavená hornina, která vychází při sopečných erupcích na povrch země. Její teplota se v té době pohybuje okolo 1000⁰C. Podle vrstev lávy při erupcích může tuhnout několik minut, ale také třeba i několik let.

Čištění kamene

Lávový kámen není třeba nijak extrémně čistit ani nabíjet. Pokud však pocítíte potřebu, pak jej omývejte pod proudem vlažné vody a nechejte jej libovolně dlouho odpočívat – na slunci či na měsíci.

90,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: