Magnezit 6mm kuličkový náhrdelník
  • Magnezit 6mm kuličkový náhrdelník

Magnezit 6mm kuličkový náhrdelník

Vzhled kamene

Bílošedý, někdy se žlutavým až hnědavým nádechem. Připomíná křídu nebo mramor, vzhledem se podobá mozku. 

Účinky kamene

Magnezit je v prvé řadě kamenem očistným. Psychicky posiluje naši vůli a takto pomáhá našemu úsilí zbavit se závislosti na všem, co ohrožuje naše zdraví a zatěžuje organismus. Pomáhá nám vyrovnat se i s nedostatky, jež nemůžeme odstranit, jako je např. trvalá invalidita nebo tělesný vzhled. Učí nás v pravdě se milovat, neboť najdeme-li zalíbení sami v sobě, máme ty nejlepší předpoklady prokazovat lásku také všemu živému i neživému kolem sebe. 

Jelikož je naše dnešní prostředí vlivem stále se stupňujícího růstu průmyslových odpadů plné jedovatých zplodin a látek, které se soustřeďují ve vodě, v ovzduší a následně i v pokrmech, je právě magnezit pro náš zdravý život velmi potřebný tím, že napomáhá organismu vylučovat tyto nečistoty z těla. Jeho zemitá bělavá barva v nás vyrovnává bioenergetické proudy, čímž současně i pročišťuje a ozdravuje celý organismus. Magnezit se doporučuje při neuralgických bolestech, jako je bolest hlavy, zubů a zad, při zánětu vedlejších dutin, při revmatismu, svalových napětích, křečích žil, žaludku a střev, při žlučníkových kolikách a kostních onemocněních. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, aktivuje funkci štítné žlázy a posiluje krevní oběh. Preventivně působí proti srdečním příhodám.

Zajímavost o kameni

Svojí bělostnou zemitou barvou magnezit symbolizuje čistotu, nevinnost a volnost. Podle tradice brání před falešnými přáteli, jejich intrikami a falešnou láskou.

Čištění kamene

Pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce vody, nejlépe společně s křišťálem. Nabíjíme opět spolu s křišťálem za úplňku nebo hodinu na slunci.

290,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou a prodlužovacím řetízkem pro optimální nošení.

Délka je cca 42 cm + řetízek.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: