Opál andský 6mm kuličkové náušnice
  • Opál andský 6mm kuličkové náušnice
  • Opál andský 6mm kuličkové náušnice

Opál andský 6mm kuličkové náušnice

Vzhled kamene

Perleťový kámen s žilkováním. Existuje celá řada opálů různých barev po celé Zemi.

Účinky kamene

Tiší neklid a citová vzrušení. Přináší klid a rovnováhy. Učí nás žít v přítomném čase s nadhledem. Pomáhá nám překonávat ostych a trému. Podporuje naši láskyplnou pozornost vůči všemu živému kolem nás. Léčí srdeční neurózy a posiluje průdušky a plíce. Pomáhá při virových a infekčních onemocněních.

Umožňuje našemu organismu pravidelný přísun nezbytně životodárné energie.

Zápornou energii sice opál vstřebává, avšak není-li okamžitě odstraněn a očištěn, vrací jí do těla nešťastníka s ještě větším důrazem zpět. Stručně řečeno je zrcadlem našich emocí.

Zajímavost o kameni

Zejména drahý opál patřil již od starověku k tajemným a vysoce ceněným kamenům, jimž byla připisována neobyčejná magická síla. Tradičně, až do dnešní doby, byl však označován i jako nositel neštěstí. Dnes máme pro tento předsudek již vysvětlení: opál zesiluje charakterové vlastnosti a proto v „nečistých“ rukou může působit negativně. Naproti tomu tradice léčí srdce, nervové poruchy a zostřuje zrak.

Čištění kamene

Čistíme jej co nejčastěji pod proudem polovlažné vody a necháváme nabíjet buď na denním slunci mimo dosah přímých slunečních paprsků nebo za jasné noci při úplňku.

90,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: