Jaspis dalmatin přívěsek
  • Jaspis dalmatin přívěsek
  • Jaspis dalmatin přívěsek

Jaspis dalmatin přívěsek

Účinky minerálu

Jaspis proslul jako “nejlepší živitel”. Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Nabádá ke vzájemné pomoci. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Dodává nám pocit úplnosti, celistvosti. Pomáhá zůstat pevně nohama na zemi a uchovat si citovou stabilitu. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Velké dekorativní kusy jaspisu pohlcují v prostoru negativní energii.

Jaspis dalmatin obsahuje turmalín, který odvrací negativní energii a pomáhá nás chránit. Přináší klid, jistotu a pomoc ve stresu. Přináší trpělivost, rozvážnost, schopnost rychlých reakcí, předvídavost. Udržuje vyvážený poměr mezi jin a jang. Povzbuzuje věrnost a harmonizuje emoce.

Čistění minerálu

Pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce s vodou, ideálně společně s křišťálem. Kameny nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho.

Zajímavosti o minerálu

Název je odvozen z řeckého “jaspis” - kropenatý, plamenný Pro svoji dostupnost a širokou škálu zemitých barev byl jaspis odedávna používán k výrobě ozdobných předmětů a pečetítek. Jaspis je vhodný pro proutkaře.

Vzhled minerálu

Mnoho barevných variant, zabarvení je způsobené uzavřeninami chloridu, hematitu ap.

49,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Minerální přívěsek o velikosti cca 36mm z hlazených kamenů s kovovým úchytem vhodný na zavěšení  na řetízek, na ocelové lanko nebo šňůrku, kterou v černé barvě dodáváme zdarma k produktu. 

Přívěsek je shodný s obrázkem.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: