Serpentin tromlovaný přívěsek
  • Serpentin tromlovaný přívěsek
  • Serpentin tromlovaný přívěsek

Serpentin tromlovaný přívěsek

Účinky minerálu

Serpentin je silně uzemňující kámen, který se používá k meditacím. Také se mu říká „Hadí kámen“ a jeho úkolem je ochraňovat před jedovatými živočichy, hady, pavouky, štíry a dalšími tvory, kteří mohou někoho přiblížit smrti. Je vhodný pro cestovatele. Podporuje proudění pozitivní energie v těle. Díky tomu jsme nejen spokojení a veselí, ale jsou k nám přitahováni stejně pozitivně naladění lidé. Tímto je utvářen stále se zvětšující okruh kladných vibrací, které brání působení negativních vlivů. Pomáhá zajistit opětovnou rovnováhu duše i těla a odstraňuje nerovnováhu plynoucí z minulých životů. Odstraňuje jedovaté látky z těla, čistí tkáně a krev. Působí proti stárnutí, podporuje regeneraci buněk, bystří zrak. Zmírňuje menstruační, svalové bolesti, odbourává bolesti hlavy. Zlepšuje vstřebávání živin, podněcuje činnost ledvin. Příznivě působí na činnost srdce a plic. Je užitečný při léčbě diabetu. Kámen nekonečna - světle zelený serpentin. Umožňuje vstup do minulosti, současnosti i budoucnosti a zároveň vše umí propojit v jeden celek. Vyvolává schopnost soucítit, odpouštět sám sobě a smířit se se vším, čím jsme v minulosti prošli. Zbavuje citové zátěže pocházející z předešlých vztahů. Zdravotně výborně působí při tišení různých bolestí. 

Čistění minerálu

Pod tekoucí vodou nebo v misce s vodou přes noc. Dobíjení na křišťálu na slunci. 

Vzhled minerálu

Zelená barva někdy s černými flíčky. Serpentin chryzotil má stříbrné pruhy. 

Zajímavosti o minerálu

Název odvozen z latinského slova “serpens” - had. Měli by se nosit na výlety do přírody, kde může číhat nebezpečí. Je užitečný i v našem pásmu, protože odpuzuje hmyz a klíšťata. Pokud jej nosíte u sebe, vyhnete se štípancům.

49,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Minerální přívěsek z hlazených kamenů vhodný na zavěšení na ocelové lanko nebo šňůrku, kterou v černé barvě dodáváme zdarma s produktem. Velikost 23x11mm. 

Přívěsek je shodný s fotografií.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: