Heliotrop tromlovaný přívěsek
  • Heliotrop tromlovaný přívěsek
  • Heliotrop tromlovaný přívěsek
  • Heliotrop tromlovaný přívěsek

Heliotrop tromlovaný přívěsek

Účinky minerálu

Je typickým ochranným kamenem, který nám pomáhá vzdorovat vlivům nepříznivě ovlivňujícím náš život. Prosvětluje náš intelekt a chrání před zlými sny. Pomáhá nám za každé situace udržovat nad sebou kontrolu, neztrácet rozvahu a získávat nadhled. Pomáhá nám překonávat únavu a dlouhodobý stres, tiší nervozitu, agresivitu a podrážděnost. Čistí krev a zbavuje ji škodlivých látek, nánosů a nečistot. Posiluje a stimuluje celý organismus. Doporučuje se při chudokrevnosti, krvácení a při ledvinových onemocněních. Posiluje funkci žaludku, střev, žlučníku, jater a sleziny. Posiluje imunitní systém a obranné reakce organismu. Je úspěšný při revmatismu, dně, zánětu žil, křečích, zánětů nervů, svalovém napětí a přetažení, očních a ušních problémech.

Čistění minerálu

Pod proudem vlažné vody. Jelikož heliotropu přímé slunce nadmíru prospívá, můžeme jej pod jeho paprsky nabíjet libovolně dlouho.

Vzhled minerálu

Barva je převážně tmavě zelená s typickými červenými, tmavočervenými skvrnami, které někdy přecházejí do žlutých tónů.

Zajímavosti o minerálu

Název je historický, pochází z řečtiny “Helios” - slunce a “tropos” - obrat. Ve starém Egyptě symbolizoval propojení božského s pozemským, zatímco v Indii byl nošen jako talisman, ochraňující své majitele před nemocemi a úklady nepřátel. Ve středověku byl doporučován jako ochrana proti otravám a parazitům v těle.

45,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Minerální přívěsek z hlazených kamenů vhodný na zavěšení na ocelové lanko nebo šňůrku, kterou v černé barvě dodáváme zdarma s produktem.

Velikost cca 25x15mm.

Přívěsek je shodný s fotografií.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: