5 tipů, jaký šperk si vybrat podle příležitosti

1. Na ples. V tomto případě je šperk nutností. Dalo by se říci, čím okázalejší, tím lepší, ale samozřejmě to závisí především na vaší plesové róbě. Ke střízlivějším a méně zdobeným šatům můžete vybrat něco výraznějšího. Extravagantní šperk nebo celá souprava vás doslova rozzáří. Vzhled můžete doplnit i třpytivou kabelkou a líčením. Pokud jsou vaše šaty samý kamínek, je naopak lepší být ve volbě šperků a doplňků spíše umírněná. Vyberte si jeden elegantní. Mohou to být výrazné náušnice, řetízek s drahokamem nebo neobvyklý náramek, kterým podtrhnete svůj outfit. Uvidíte, že budete nepřehlédnutelná.  

2. Na rande. Valentýn je za dveřmi a možná vás čeká krásný večer s vaším milovaným. Nebo jste zrovna poznala někoho nového a chystáte se jít na romantickou večeři. A třeba vás čeká návštěva cukrárny nebo vinárny s vaším manželem. Ať tak, či onak, je potřeba se na to náležitě připravit. Od krásného prádla přes sexy šaty až po volbu dokonalých šperků. Samozřejmě, pokud nějaký očekáváte jako dárek, měla byste jej podle okolností vynechat. Tady platí elegance především. Volba správného šperku napoví, že jste si na svém vzhledu dala záležet až do nejmenších detailů.  

3. Na dámskou jízdu. Pařba s holkama? No jasně! Ať už jdete na kafe, na víno, do klubu nebo do kina, je fajn si to náležitě užít. A výběr sexy oblečení a hezkých šperků k tomu neodmyslitelně patří. Krásný a kvalitní šperk nemůže nikdy nic zkazit. I tady platí, že je třeba přizpůsobit šperky vašemu výběru oblečení. I když si vyrazíte ve skinny džínách a sexy topu, můžete si k němu vzít krásný drahokam nebo náušnice z polodrahokamů. 

4. Do divadla. Podobně jako na ples se i do divadla jistě oblékáte s velkou grácií. Šaty jsou v tomto případě nutností. Ideální jsou samozřejmě ty dlouhé, ale za určitých okolností si můžete vzít i malé černé. Doplnit takový outfit krásným šperkem je téměř povinnost. Rozhodně nic nepokazíte, když si vyberete šperk s luxusními kameny Swarovski. Budete s nimi nejen zářit, ale doslova vystoupíte z davu.

5. Jen tak. Třeba nemáte nic konkrétního v plánu, ale stejně si ráda obléknete něco hezkého na sebe a vydáte se na romantickou zimní procházku městem zakončenou v nějakém příjemné podniku u svařáku nebo dobré kávy. I v tomto případě můžete svůj look doplnit krásným a kvalitním šperkem na míru. Zřejmě není třeba, aby byl tak okázalý jako ten, který si vyberete pro návštěvu divadla či plesu. Sáhněte raději po něčem decentnějším a příjemném, co ráda nosíte. Vybrat si samozřejmě můžete i z naší bohaté nabídky. Ann Jewels, to jsou totiž drahé kameny a šperky pro každou příležitost. 

Všechny komentáře

Napsat komentář