Labradorit sekaný náramek
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Labradorit sekaný náramek

Labradorit sekaný náramek

Vzhled kamene

Labradorit patří do velké skupiny drahých kamenů Živce, které okouzlují svoji dramatickou hrou barevných efektů. Tento efekt se nazývá labradorizace a je vidět při působení světla nebo otáčením kamene na světle. Výraznější efekt labradorizace je na leštěných plochách, prolínající se se zelenou, zlatou či oranžovou barvou.

Účinky kamene

Kámen intuice, meditace a aury. Využívá se jako kámen k odpoutání od stresu a depresí. Labradorit navozuje pocit hřejivého tepla a přirozeně chrání před nastuzením. 

Pomáhá prosvětlit vzpomínky, navrací do minulosti. V krušných dobách, kde se zdá všechno marné a zbytečná, kdy propadáme depresím a ztrácíme pocit kontinuity života, nám jako v barevném filmu promítá obrazy z dětství, kdy bylo všechno prosté a jednoduché, mělo svůj smysluplný řád.

Pomáhá znovu objevit pevný bod, věčný pramen života, zklidnit nepokojnou duši.  Podněcuje v nás soucit. 

Rozšiřuje naše obzory a vede nás krok za krokem k uskutečnění našich idejí.

Tiší bolesti páteře a kostí, léčí revmatismus a dnu, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčebný proces celého organismu.

Zajímavost o kameni

Název drahého kamene pochází z kanadského poloostrova Labrador. 

Labradorit je individualista mezi kameny. Má-li dobře sloužit, nesnesou ve své blízkosti žádný jiný minerál kromě spektrolitu a bytownitu.

Čištění kamene

Čistíme pod proudem vlažné vody. Je citlivý na prudké změny teplot, nabíjíme je raději rovněž ve vodě, dobrou hodinu na přímém slunci.

Velikost náramku
45,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Navlečený náramek je na šperkařské gumičce a to hned dvakrát. Jedná se o gumičku vyrobenou z několika menších gumiček.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: