Olivín sekaný náramek
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Olivín sekaný náramek

Olivín sekaný náramek

Vzhled kamene

Průhledný olivově zelený až žlutozelený kámen.

Účinky kamene

Ochranný kámen proti zlým duchovním silám, které se nám snaží uškodit a svést nás z Boží cesty. Chrání nás před pocity marnosti a zbytečnosti, absence jakéhokoli životního smyslu a naopak otevírá naše oči harmonii, dokonalosti a závislé propojenosti veškerého života na Zemi.

Po každodenním shonu u olivínu tak najdeme úlevu a odpočinek. Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý náš organismus.

Vnáší zář a žár do citového chladu člověka. Tento kámen slunce, inspirace a očisty prosvětluje svou jemnou průzračností naše občasné stavy nejistoty, bezmocnosti a melancholie. Tiší smutek.

Nabádá nás k pozitivnímu myšlení, otočení nového listu v případech dávných křivd. Podporuje naši činorodost a iniciativu, snahu vzít život do vlastních rukou a naučit se jej bez spoléhání na cizí pomoc kormidlovat.

Zajímavost o kameni

Historicky nejznámější a nejstarší výskyt olivínu byl na ostrově Zebirget v Rudém moři, kde se těžil již před 3 500 lety. V celém starém světě byl velice ceněn jako vzácný drahokamový, ochranný, léčivý kámen. Podle Mojžíšovy druhé knihy byl na náprsníku božích rozhodnutí vsazen mezi jinými jedenácti kameny i olivín. V době baroka byl kamenem milenců.

Čištění kamene

Po každém použití vlažnou proudící vodou. Na přímém slunci nabíjíme olivín jen krátce.

Velikost náramku
65,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Navlečený náramek je na šperkařské gumičce a to hned dvakrát. Jedná se o gumičku vyrobenou z několika menších gumiček.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: