Měsíční kámen adular sekaný náramek
  • JEN NA WEBU
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Měsíční kámen adular sekaný náramek

Měsíční kámen adular sekaný náramek

Vzhled kamene

Měsíční kámen je překrásný vzhledem kočičího oka, je mléčný s lehce namodralým nádechem měsíčního svitu

Účinky kamene

Podporuje vnitřní vývoj duše a vede nás k poznání, že teprve hluboký cit dokáže proměnit pouhý rozum v moudrost. 

Obecně symbolizuje tradiční pozitivní ženské vlastnosti, jako je plodnost, mírnost, jemnost a intuice. Léčí a pomáhá pochopením, spoluúčastí a láskou. Jeho chladná zář hojí citové rány a tiší rozrušenou mysl. 

Pod jeho vlivem splyneme s rytmem přírody, která nám na svém vlastním příkladu názorně ukazuje, že cyklickými proměnami život nikdy nekončí. Stejně jako ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitelnosti a hrubosti.

Je to ale především kámen žen, jejich ochráncem, léčitelem. Dívkám pomáhá rozvinout první projevy ženství a potlačit ostych a nesmělost při dotyku první lásky. Později odbourává emotivní bariéry, které jim brání v početí. Po dobu celého těhotenství až po porod je chrání, ulevuje jim od bolestí a mírní časté návaly ranní nevolnosti. Podporuje tvorbu mateřského mléka. Vyrovnává rozhozenou hormonální hladinu. Zabraňuje též otokům.

Zajímavost o kameni

Velké oblibě se těšil od francouzských zlatníku v době secese, skládaly ho do překrásných šperků. V Indii je ctěn jako svatý kámen, symbol lásky, citu a vnitřního míru. Podle tradice též ochranným kamenem pocestných. 

Čištění kamene

Několik minut pod proudem vody nebo přes noc v misce spolu s křišťálem provádíme očistu. Nabíjíme měsíčním svitem při dorůstání Měsíce a při úplňku.

Velikost náramku
65,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Ručně navlečený náramek ze sekaného minerálu na elastické zdvojené šperkařské gumičce.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: