Akvamarín sekaný náramek
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Akvamarín sekaný náramek

Akvamarín sekaný náramek

Vzhled kamene

Čirý až neprůhledný ve světle modrých odstínech.

Účinky kamene

Jeho průzračná zář nekonečných dálek projasňuje naši duši. Je kamenem mystiků a hledání čistého srdce. Vede nás k uchování čistoty mysli, cudnosti a nevinnosti. Jeho lomivá vodní záře vnáší světlo a jas do všech skrytých koutů našeho nitra.

V pochmurných dobách a beznadějných obdobích vnáší do našeho splínu a depresí paprsek světla a naděje. V tomto podvojném světě se jako vlny v moři prolíná radost s bolestí.

Podle starého podání byl akvamarín kámen vizionářů, mystiků a léčitelů. Jeho majitel si jeho pomocí udržoval věčné mládí, partnerovu věrnost a blaženost lásky a štěstí v životě. V obecném smyslu je jím dodnes. Přináší spokojenost, zmírňuje podrážděnost a agresivitu, zjišťuje rovnováhu. Je kamenem meditace, naším duchovním průvodcem.

Pročišťuje hlas a projasňuje slova, podporuje léčbu horních cest dýchacích, sliznice a plic, zmírňuje kašel, astmatické stavy, uvolňuje napětí v šíji, zmírňuje bolesti čelistí, dásní a zubů.

Zajímavost o kameni

Akvamarín měl mít podle středověkých astrologů schopnost zklidnit rozbouřené moře. Již od 14. století byl využíván jako vhodný materiál pro broušení čoček do brýlí.

Čištění kamene

Jelikož akvamarín na přímém slunci ztrácí barvu, pokládáme ho po důkladné očistě vodou na křišťál mimo přímé sluneční paprsky. Nemáme-li křišťál, nabíjíme na denním světle bez přímého dosahu slunce.

Velikost náramku
85,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Ručně navlečený náramek ze sekaného akvamarínu na elastické zdvojené šperkařské gumičce.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: