Láva

Má hnědé i černé zbarvení. Lávové kameny nebo-li láva je roztavená hornina, která vychází při sopečných erupcích na povrch země. Teplota lávy se při vyvěrání pohybuje okolo 1000 ⁰C. Podle vrstev lávy při erupcích může tuhnout několik minut, ale také i několik let.

Účinky: Láva pomáhá při čištění těla od všeho co nechceme - negativní energie, bolesti všeho druhu, dokáže spálit dokonce i myšlenky, které nechceme, je nápomocna při boji s obezitou. Umí spálit vše, oč ji požádáme. Doporučujeme ji požádat o konkrétní pomoc, dát jí úkol. Například: “Spal mi pocit chuti na sladké, které nepotřebuji jíst. Děkuji.“ nebo “Spal mi energii, která mi nepomáhá. Děkuji.” Formulace je čistě osobní záležitost každého z nás. Jedná se o zemský element. Lze jej nosit na kterékoliv části těla.

Zajímavosti: Hladká láva je vhodná na nahřátí a horkou masáž lávovými kameny. Pórovitá láva je lehčí a je vhodná pro šperkařské či dekorační účely. K léčení je například v minulosti využívali staří Číňané nebo Máyové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k léčení, tedy takových menších „nemocnic“.

Čistění: Lávový kámen není potřeba čistit ani nabíjet. Pokud však pocítíte potřebu, můžete jej omývejte pod proudem vlažné vody a nechejte jej libovolně dlouho odpočívat na slunci.

Aktivní filtry