Serafinit

Účinky minerálu: Serafinit vyzařuje velmi příjemnou energii, která podporuje samoléčení organismu. Svého majitele propojuje s přírodou a matkou zemí. Učí nalézat uzdravení právě v přírodě. Výrazně zlepšuje psychiku a schopnost porozumět vlastním pocitům. Podporuje duchovní růst. Ukazuje životní cestu, kterou se vydat, abyste dosáhli úplného naplnění a seberealizace. Podporuje vnitřní sílu a podporuje všímavost k dění kolem. Přináší nepodmíněnou lásku. Obohacuje partnerské vztahy a manželské svazky ve všech směrech. Ničí špatné návyky a chování. Podněcuje vytvoření nové, lepší osobnosti. Podporuje činnost srdce, pozitivně působí na funkci mozku a míchy, odstraňuje svalové křeče, prohřívá studené končetiny, pomáhá snižovat tělesnou hmotnost, působí na krvetvorbu, odbourává stresy a depresivní stavy, uklidňuje a léčí nervovou soustavu, čistí vnitřní orgány, odplavuje toxiny, posiluje činnost jater a ledvin, zpomaluje stárnutí pokožky, odstraňuje únavu a působí proti nespavosti. Navazuje komunikaci s anděly.

Čistění minerálu: Provádíme pravidelně od proudem čisté vody. Jeho moc aktivujeme na světle dorůstajícího měsíce, nebo krátce na nepřímé slunečním světle.

Složení minerálu: Silikát - odrůda klinochloru.

Vzhled minerálu: Zelený, světle zelený minerál s bílými vlákny slídy, se saténovým leskem. Stříbřité “peří” v tmavém zeleném kameni.

Naleziště: Jen v zahraničí v Rusku u Bajkalského jezera na Sibiři.

Zajímavosti o minerálu: Kámen je pojmenován podle serafů. Serafové jsou andělské bytosti stvořené z čisté lásky, světla a ohně, patřící k nejvyššímu andělskému kůru. Jejich posláním je vstřebávat božské světlo a odrážet je dalším. Pověst praví, že když tento kámen andělé ukládali do Země, zanechali na něm otisky svých křídel.

Informace jsou čerpány z knih: Kameny od A do Z Judy Hall a Velká encyklopedie Minerály R. Ďuďa a L. Rejl.

Aktivní filtry