Růženín minerální hmatka - jumbo
  • Růženín minerální hmatka - jumbo
  • Růženín minerální hmatka - jumbo
  • Růženín minerální hmatka - jumbo

Růženín minerální hmatka - jumbo

Účinky minerálu

Je kamenem něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Učí nás trpělivosti, nechat věcem volný průběh a čas. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavostí našich blízkých v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Prohlubuje vnímavost našich smyslů k hudbě, oživuje v nás fantazii, tvořivého ducha. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růženín. V existujících vztazích obnovuje důvěru, harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující účinek, poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Na úrovni fyzické je nejvíce vhodný pro oblast srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co s činností srdce souvisí. Pomáhá při léčbě pohlavních orgánů obou pohlaví, při neplodnosti. Velmi užitečný při poruchách krvetvorby, anémii a leukémii. Pomáhá při nespavosti z citového rozladění. Příznivě ovlivňuje stavy úzkosti a neurotické potíže.

Čistění minerálu

Růženín očistíme vlažnou vodou v misce či pod tekoucí vodou. Nabíjení by mělo být mimo přímé slunce. Oživit energii můžeme též položením na drůzu křišťálu nebo v přírodě.

Vzhled minerálu

Světle růžový až růžový minerál, zbarvený příměsí Mn čili manganu.

Zajímavosti o minerálu

Název je odvozen podle zbarvení. Časem bledne vlivem slunečního světla a přirozeného vyprchání manganu. Velmi vhodný v místnostech, kde jsou počítače, televizory a jiné přístroje, neboť pohlcuje elektrosmog. Růženín byl už od antických dob ctěn a nošen jako kámen lásky a srdce.

90,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Minerál je upravený tromlováním. Jemným omíláním v bubnech se získává zaoblený tvar kamene s vysokým leskem. 

Velikost minerálu cca 22x51x45mm.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: