Jaspis červený matný 8mm kuličkové náušnice
  • Jaspis červený matný 8mm kuličkové náušnice
  • Jaspis červený matný 8mm kuličkové náušnice

Jaspis červený matný 8mm kuličkové náušnice

Účinky minerálu

Jaspis proslul jako “nejlepší živitel”. Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Nabádá ke vzájemné pomoci. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Dodává nám pocit úplnosti, celistvosti. Pomáhá zůstat pevně nohama na zemi a uchovat si citovou stabilitu. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Velké dekorativní kusy jaspisu pohlcují v prostoru negativní energii.

Jaspis červený je nositel vitální životadárné energie. Aktivuje naši vůli, odvahu a vytrvalost. Jeho hutná, očistná energie vede k nezištnosti a skromnosti, soucitu, pochopení a trpělivosti. Posiluje krevní oběh, činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní. Usnadňuje vyplavování ledvinových písků a kamenů.

Čistění minerálu

Pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce s vodou, ideálně společně s křišťálem. Kameny nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho.

Zajímavosti o minerálu

Název je odvozen z řeckého “jaspis” - kropenatý, plamenný Pro svoji dostupnost a širokou škálu zemitých barev byl jaspis odedávna používán k výrobě ozdobných předmětů a pečetítek. Jaspis je vhodný pro proutkaře.

Vzhled minerálu

Mnoho barevných variant, zabarvení je způsobené uzavřeninami chloridu, hematitu ap.

90,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: