Howlit barvený 8mm kuličkové náušnice
  • Howlit barvený 8mm kuličkové náušnice
  • Howlit barvený 8mm kuličkové náušnice

Howlit barvený 8mm kuličkové náušnice

Vzhled kamene

Často uměle barvený do všemožných odstínů. 

V základu je bílý. 

Účinky kamene

Howlit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen. Uložíte-li ho pod polštář, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, pokud je způsobena příliš aktivní myslí. Dále tlumí duševní lenost, ztrátu vůle a kontroly, otylost, jedy, překyselení žaludku. Pomáhá při zánětech sliznice a odvodnění. Boří blokády. 

V duševní rovině učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.

Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Pomáhá navyšovat vůli. Dostává do rovnováhy pocity a duševno. 

Podporuje látkovou výměnu, harmonizuje trávicí trakt. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání.

Zajímavost o kameni

Howlit bílý se velmi snadno barví a právě proto bývá často používaný napodobující jiných drahých kamenů, zejména tyrkysu, či lapisu. Howlit je kamenů všech znamení zvěrokruhu. Modře nabarvené howlity – napodobeniny tyrkysů se prodávají pod názvem TYRKENIT.

Čištění kamene

Čistí se pod tekoucí vodou nebo v misce s vodou přes noc společně s křišťálem. Nabíjíme spolu s křišťálem při úplňku nebo na nepřímém slunci.

90,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: