Magnezit přívěsek
  • Magnezit přívěsek
  • Magnezit přívěsek

Magnezit přívěsek

Účinky minerálu

Posiluje vůli a tím pomáhá našemu úsilí zbavit se závislosti na všem, co ohrožuje naše zdraví a zatěžuje organismus. Magnezit napomáhá organismu vylučovat nečistoty z těla čímž očišťuje a ozdravuje celý organismus. Pomáhá nám vyrovnat se i s nedostatky, jež nemůžeme odstranit např. tělesný vzhled. Podněcuje k upřímné lásce - včetně sebelásky, která je nezbytná k přijímání lásky od druhých. Představuje podporu pro nervózní a ustrašené lidi, pomáhá jim překonat podrážděnost a netoleranci. Magnezit se doporučuje při bolestech hlavy, zubů a zad, při zánětu vedlejších dutin, při revmatismu, svalových napětích, křečích žil, žaludku, střev a kostních onemocněních. Urychluje metabolismus tuků a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Preventivně působí proti srdečním příhodám.

Čistění minerálu

Pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce vody, nejlépe společně s křišťálem. Nabíjíme spolu s křišťálem za úplňku nebo hodinu na slunci.

Vzhled minerálu

Bílošedý, někdy se žlutavým až hnědavým nádechem. Připomíná křídu nebo mramor.

Zajímavosti o minerálu

Název je odvozen od prvku v něm obsaženém - “magnezit” a naleziště v severní oblasti Řecka “Magnesia”. Krystalická podoba je vzácná, nachází se v celistvých žílách. Magnezit se používá v metalurgii, gumárenství, papírnictví aj.

49,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Minerální přívěsek o velikosti cca 25mm z hlazených kamenů s kovovým úchytem vhodný na zavěšení  na řetízek, na ocelové lanko nebo šňůrku, kterou v černé barvě dodáváme zdarma k produktu. 

16 dalších produktů ve stejné kategorii: