Šperk, nutný doplněk vašeho stylu

Jaké šperky si vybrat, aby se k vám hodily? Určitě tušíte, že správně zvolený šperk prozradí o jeho nositeli opravdu hodně. Pokud chcete být jedinečná a originální, vybírejte kvalitní kousky. Šperky vám vydrží opravdu dlouho, takže na nich nemusíte šetřit. Vybírejte vždy ke konkrétnímu outfitu a držte se svého stylu. Stačí si vybrat podle toho, jaký jste typ.

 

Elegantní typ. Jste zosobněním elegance a francouzského stylu. Milujete úzké střihy, boty na podpatku, šátky a kabelky. Máte ráda černou a bílou, ale nebojíte se ani šedé, hnědé nebo jemných pastelových tónů. Než po výrazných vzorech sáhnete raději po něčem nadčasovém a decentním. Bílá halenka, pouzdrová sukně a elegantní pouzdrové šaty nemohou ve vašem šatníku chybět. Pokud jste taková, rozhodně se nemusíte bát sáhnout ani po extravagantních a výraznějších špercích s komponenty od Swarovskiho. Volte raději soupravy: náhrdelníky a náušnice, popřípadě náramky a prsteny se stejnými kameny. Budete zářit.

 

Přírodní typ. Souzníte s přírodou a šperky si vybíráte především podle svého duchovního ladění. Váš šatník je barevný, veselý a rozevlátý, plný přírodních materiálů, volnějších střihů a nadčasového pohodlí. Nikdy byste se necítila dobře oděná pouze do černé barvy a upnuté střihy nebo vysoké podpatky nejsou vaší doménou. Pro vás doporučujeme šperky z polodrahokamů. Vybírat můžete podle oblíbených kamenů, podle znamení anebo podle čaker. Náhrdelníky můžete doplnit i krásnými náušnicemi nebo náramky ze stejných kamenů.

 

Business model. Vypadáte vždy dokonale, upřednostňujete kvalitu a střízlivost v oblékání. Váš šatník obsahuje především saka, sukně a kalhoty v aktuálních barvách a střizích. Boty volíte raději elegantní a podpatky středně vysoké. Žádné módní výstřelky netolerujete, protože potřebujete vypadat zkrátka na úrovni. Pokud si už vyberete nějaký šperk, musí ladit s vaším outfitem. Pro vás platí: žádné experimenty. Vyberte si z naší kolekce luxusních náramků nebo si nechte vyrobit šperk na míru přesně podle vašich představ.

 

Extravagantní typ. Být vždycky IN! To je vaše krédo. Sledujete módní trendy a ve vašem šatníku se vždy najde něco aktuálního a nového. Zakládáte si na tom, abyste vždy vypadala jako ze žurnálu. I ve špercích a doplňcích vyhledáváte rozmanitost. Potřebujete je totiž sladit s vaším aktuálním šatníkem. Vybrat si můžete jak z nabídky polodrahokamů, tak mezi šperky se Swarovski elements. Vy přesně víte, jak co zkombinovat, aby byl výsledek famózní.

Všechny komentáře

Napsat komentář