láva

  • Lávové kameny dodávají svým nositelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety. K léčení je například v minulosti využívali staří Číňané nebo Máyové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k léčení, tedy takových menších „nemocnic“.

  • Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhají při čištění těla nebo při boji s obezitou. Jedná se o zemský element. Lze jej nosit na kterékoliv části těla. Lávové kameny dnes nejsou využívány jen například pro masážní účely, ale také ve šperkařství.

  • Lávové kameny nebo-li láva je roztavená hornina, která vychází při sopečných erupcích na povrch země. Její teplota se v té době pohybuje okolo 1000⁰C. Podle vrstev lávy při erupcích může tuhnout několik minut, ale také třeba i několik let.

Kategorie

Aktivní filtry

Krásný, námi ručně vyrobený, desátek růžence z lávy a jaspisu dalmatin. m Desátek růžence slouží k modlitbám, k ochraně, dekorativně a potěší i obdarovaného. Díky zapínání se dá připnout třeba na zrcátko v autě. m Kupujete produkt na snímku, jedná se o originál. m Desátky...
Krásný, námi ručně vyrobený,...
180,00 Kč