lapis lazuli

  • Hornina s převahou lazuritu se nazývá lapis-lazuli.

  • Kámen meditace, který v nás utvrzuje vědomí, že láska, nesmrtelnost a Bůh jsou nerozlučný celek. Královská modř symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. Probouzí v nás nadsmyslovou lásku, která nezná pojem vlastnění ani připoutání. Podobá se hvězdné obloze svými pyritovými vrostlicemi na tmavomodrém poli. Otvírá naši duši nekonečnosti věčného vesmíru a probouzí v ní schopnost porozumět poselství hvězd.

  • Lazurit dokáže prohloubit náš vnitřní vzhled a takto v nás přirozeným způsobem posílit důvěru ve vyšší vedení. Dává nám pocit jistoty a bezpečí a schopnost intuitivní prožitky dešifrovat a uvést ve skutečnost. Učí nás rozpoznávat jemné signály, které nám ve vhodný čas ukáží směr naší cesty.

  • Má moc a schopnost prorážet bariéry všeho druhu. Pyritové vrostlice jsou předností a tiší naše bezdůvodné pocity strachu a nejistoty.

  • Mírní otoky, křeče a zánět očí. Reguluje krevní oběh, funkci štítné žlázy a brzlíku. Pomáhá při zánětu průdušek, menstruaci vyrážkách, ekzémech a po bodnutí hmyzem. Potlačuje teploty, zmírňuje deprese a bolesti hlavy pramenící z nervozity nebo duševního vyčerpání. Je prevencí proti infarktu, mrtvici a vzniku nádorových chorob.

Kategorie

Aktivní filtry

Námi ručně navlečený náramek na zdvojené šperkařské gumičce z minerálu lapis lazuliv matném provedení. Kupujete konkrétní produkt na snímku.
Námi ručně navlečený náramek na...
330,00 Kč