Sluneční kámen sekaný náramek
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Sluneční kámen sekaný náramek
  • Sluneční kámen sekaný náramek
  • Sluneční kámen sekaný náramek

Sluneční kámen sekaný náramek

Účinky minerálu

Kámen Slunce. Pod jeho vlivem roztají všechny chmury, deprese a strach. Do našeho duševního a citového života vnáší jas, naději a vitalitu. Obdarovává nás optimismem ve chvíli, kdy pro nás všechno ztrácí svůj smysl. Pomáhá nám opět se najít a vnitřně zářit. Učí nás milovat vlastní život a sebe sama, neboť nemilujeme-li sebe, nemůžeme milovat ani své bližní, své okolí. Chrání nás před černými vizemi a obrazy, které na nás ve slabých chvilkách doléhají jako noční můry. Učí nás vzít život do vlastních rukou a nespoléhat se na pomoc zvenčí. Pomáhá nám překonat strach, trápení a deprese. Přináší nám víru v dobro. Chrání naši auru před vnějšími nepříznivými vlivy. Stimuluje nervový systém a podporuje souhru všech orgánů. Preventivně chrání před mozkovými příhodami, tlumí nervozitu, přináší kladný a zdravý spánek. Tiší revmatické bolesti. Pomáhá nám překonávat únavu a nabírat nové síly. 

Čistění minerálu

Kámen čistíme několik minut pod proudem vody, nebo přes noc v misce. Jelikož sluneční kámen miluje nade vše slunce, můžeme ho vystavit jeho paprskům i po celý den. 

Vzhled minerálu

Je známý svojí zlatožlutou, oranžově hnědou až červeně hnědou barvou. Zabarvení a irizace je způsobena vlivem vrostlic plátkového hematitu. 

Zajímavosti o minerálu

Ve starověkém Řecku byl ctěn jako symbol Slunce. Symbolizoval boha slunce Hélia, dárce světla, tepla a života na Zemi. Jako talisman měl sluneční kámen vnášet štěstí a jas do života jeho nositele.

Velikost náramku
80,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Navlečený náramek je na šperkařské gumičce a to hned dvakrát. Jedná se o gumičku vyrobenou z několika menších gumiček.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: