Obsidián vločkový - lahvička s minerály
  • Obsidián vločkový - lahvička s minerály
  • Obsidián vločkový - lahvička s minerály
  • Obsidián vločkový - lahvička s minerály
  • Obsidián vločkový - lahvička s minerály

Obsidián vločkový - lahvička s minerály

Účinky minerálu

Obsidiány vznikly prudkým tuhnutím z roztavené lávy. Stejně tak rychle účinkují, nemají hranice ani omezení. Pomáhají pravdě, odráží jednotlivé lidské vlastnosti a odhalují slabosti a bloky. Před obsidiánem nelze nic zatajit. Díky těmto zjištěním se můžeme posouvat vpřed, osobnostně růst a ony nám dodají stabilní podporu. Umožňují do hloubky jdoucí léčení, je potřeba k nim takto přistupovat.

Vločkový obsidián dává sebedůvěru a sílu odolávat nepohodám a nepřízním života. Učí nás chápat osobní nehody a „zakopnutí“ jako důkladné poučení pro příště. Černá barva symbolizuje hutnou energii Země, přičemž bílá představuje duchovní světlo. Tento souběh dvou protikladů učí nevidět je jako opačné síly, nýbrž jako harmonické spojení fyzického s duchovním. Posiluje obranný systém organismu. Podporuje látkovou výměnu a obnovu buněk. Zvyšuje nízký krevní tlak a prokrvuje pokožku.

Čistění minerálu

Pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce vody, nejlépe společně s křišťálem. Nabíjíme je na přímém slunci ráno nebo v podvečer.

 Vzhled minerálu

Barevnost – černá s bílými krystaly cristobalitu (vločkový obsidián).

Zajímavosti o minerálu

Název je podle Římana jménem Obsius, který jej v Etiopii nalezl a přinesl do Říma. Mexické obsidiány používali staří Aztékové na rituální předměty, zbraně a ozdoby. Vznikl tak, že láva při vulkanickém výbuchu zchladla tak rychle, že nestačila zkrystalizovat a stala se sopečným sklem. V paleolitu (600 000 let př.n.l.) a neolitu (190 000 let př.n.l.) byl obsidián pro svou snadnou opracovatelnost, tvrdost a ostrý lasturnatý lom hojně používán na výrobu pracovních nástrojů, nožů a zbraní.

55,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Skleněná lahvička s tromlovanými, vrtanými minerály 50 mm vysoká uzavřená korkovým špuntem je určena k zavěšení na krk jako přívěsek nebo vhodná jako dekorace.

Dodávéme s černou voskovanou šňůrkou zdarma.

Minerály v lahvičce nejsou určeny k navlékání.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: