Tygří oko - lahvička s minerály
  • Tygří oko - lahvička s minerály
  • Tygří oko - lahvička s minerály
  • Tygří oko - lahvička s minerály
  • Tygří oko - lahvička s minerály

Tygří oko - lahvička s minerály

Účinky minerálu

Teplé barvy tohoto kamene v nás probouzí aktivitu a živost. Jeho zlatavý sametový lesk v neustálém pohybu nás učí optimistickému pohledu na svět a vitalitě. Světlo v drahém kameni zahání černé myšlenky a pocit bezvýchodnosti situace a zároveň nás učí samostatnému rozhodování v důležitých situacích. Ukazuje, jak se má správně používat síla a přináší svému majiteli integritu osobnosti. Posiluje mysl a schopnost soustředit se, pedagogické schopnosti. Napomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Podporuje nazírání do vlastního nitra. Svého majitele činí odvážným, sebevědomým a proto se hodí na podporu nových projektů v životě. Hřeje naše tělo a pomáhá rychleji překonat nachlazení. Pomáhá při dýchacích potížích, migréně, nemoci jater. Klidní astma. Uzdravuje rozmnožovací orgány. Odstraňuje křeče a překážky.

Čistění minerálu

Pod proudem vlažné vody. Kámen nabíjíme bez problémů na přímém slunci tak dlouho, dokud opět necítíme původní energii.

Vzhled minerálu

Je to žlutohnědý chalcedon s vláknitou příměsí hydroxidu železa.

Zajímavosti o minerálu

Název podle charakteristické barvy a vzhledu. Ve starém Řecku byl kámen ctěn jako kámen radosti a duševní rovnováhy. Limonit způsobuje jeho zlatistou barvu.

55,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Skleněná lahvička s tromlovanými, vrtanými minerály 50 mm vysoká uzavřená korkovým špuntem je určena k zavěšení na krk jako přívěsek nebo vhodná jako dekorace.

Dodávéme s černou voskovanou šňůrkou zdarma.

Minerály v lahvičce nejsou určeny k navlékání.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: