Granát zelený fasetovaný náramek 4 mm
  • Granát zelený fasetovaný náramek 4 mm
  • Granát zelený fasetovaný náramek 4 mm
  • Granát zelený fasetovaný náramek 4 mm

Granát zelený fasetovaný náramek 4 mm

Účinky minerálu

Je dárcem životodárné, život probouzející energie, sexuální vitality, fantazie bez hranic a touhy poznávat dosud nepoznané. Stále znovu nás podněcuje k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Podporuje naše rozhodnutí změnit překonané. Je nám oporou v krizových situacích a v těžkých časech, probouzí v nás nikdy nezhasínající naději. 

Zelené druhy granátu (démantoid, tsavorit, uvarovit) nám pomáhají překonávat depresivní stavy a návaly melancholie, které se zákonitě projevují v těle jako celková vyčerpanost. Zelené granáty také vyjadřují nadosobní lásku srdce.

Čistění minerálu

Granáty čistíme pod vlažnou tekoucí vodou, nebo přes noc v misce. Nabíjet je můžeme libovolně dlouho na slunci.

Vzhled minerálu

Nejznámější je ve své krvavě červené až černě červené barvě, ale vyskytuje se téměř ve všech barvách žlutá, zelená, hnědá, černá - kromě modré.

Zajímavosti o minerálu

Název je odvozen z latiny “granatum malum” - granátové jablko. Do skupiny granátu patří 12 samostatných minerálů. Za nejkrásnější bývá považován “český granát” tzv. pyrop barvy holubí krve. Ten byl od 16. století nošen jako amulet proti uhranutí.

290,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Minerály o průměru 4mm jsou ručně navlečeny na šperkařské gumičce. Obvod náramku 18cm.

Krabička je součástí dárkového balení.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: