Adular měsíční kámen - lahvička s minerály
  • Adular měsíční kámen - lahvička s minerály
  • Adular měsíční kámen - lahvička s minerály
  • Adular měsíční kámen - lahvička s minerály
  • Adular měsíční kámen - lahvička s minerály

Adular měsíční kámen - lahvička s minerály

Účinky minerálu

Je silně spjat s Měsícem. Měsíční kámen připomíná, že vše je součástí cyklu změn. Měsíční kámen nás zjemňuje, podporuje intuici. Jeho chladná zář hojí citové rány a tiší rozrušenou mysl. Uklidňuje přehnané reakce a emotivní situace. Je nabitý vstřícnou, ženskou energií. Udržuje v rovině mužskou a ženskou energii. Pomáhá mužům dostat se do kontaktu se svou ženskou stránkou osobnosti. Funguje jako dokonalá protilátka pro všechny muže typu “macho” a přehnaně agresivní ženy. Spojením hlubokého citu a rozumu se rodí moudrost. Dívkám pomáhá rozvinout první projevy ženství. Odbourává emotivní bariéry, které brání v početí. Po dobu celého těhotenství je chrání, ulevuje od bolestí a mírní časté návaly ranní nevolnosti. Podporuje tvorbu mateřského mléka. Vyrovnává rozhozenou hormonální hladinu. Měsíční kámen působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny a vylučovat jedovaté látky.

Čistění minerálu

Několik minut pod proudem vody nebo přes noc v misce spolu s křišťálem. Nabíjíme měsíčním svitem při dorůstání Měsíce a při úplňku.

Vzhled minerálu

Měsíční kámen je mléčný s lehce namodralým nádechem měsíčního svitu (měsíční kámen adulár) nebo krémový s efektem kočičího oka (měsíční kámen šedý).

Zajímavosti o minerálu

Název pochází z řeckých slov “órthós” - pravý a “kláo” - štípu. Název ADULÁR - pojmenován podle hory v Rakousku. Velké oblibě se těšil u francouzských zlatníků v době secese, vkládali ho do  šperků. V Indii je ctěn jako svatý kámen, symbol lásky, citu a vnitřního míru.

55,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Skleněná lahvička s tromlovanými, vrtanými minerály 50 mm vysoká uzavřená korkovým špuntem je určena k zavěšení na krk jako přívěsek nebo vhodná jako dekorace.

Dodávéme s černou voskovanou šňůrkou zdarma.

Minerály v lahvičce nejsou určeny k navlékání.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: