Morganit kuličkový náramek 6 mm
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Morganit kuličkový náramek 6 mm
  • Morganit kuličkový náramek 6 mm
  • Morganit kuličkový náramek 6 mm
  • Morganit kuličkový náramek 6 mm

Morganit kuličkový náramek 6 mm

Účinky minerálu

Jeho vibrace je jemná, sotva znatelná, ale věnujeme-li mu péči, očistu a nosíme-li jej pokud možno stále při obě na srdci, působí nepřetržitě a dlouho. Růžové tóny prohlubují náš soucit se vším živým kolem nás. Zvyšuje proudění lásky. Podporuje cestu vpřed. Morganit pomáhá najít rovnováhu a uzdravit zraněné city. Odstraňuje hrubé návyky, bezohlednost, posedlosti. Pozitivně ovlivňuje činnost plic, štítné žlázy a parasympatického nervového systému (parasympatický = vědomě neovládatelný, např. zažívací trubice, průdušky). Podporuje látkovou výměnu. Jeho uklidňující vliv je účinnou prevencí před nemocemi stresového původu. Zabraňuje častým křečím. Některé prameny popisují jeho zmírňující vliv při chronických ledvinových problémech všeho druhu.

Čistění minerálu

Pravidelně pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce vody společně s křišťálem. Kameny nabíjíme na nepřímém slunci, jinak zcela ztratí svoji barvu.

Vzhled minerálu

Průhledný, skelný, růžový, růžovočervený, modrý a další zabarvení od příměsí. Je průhledný až průsvitný.

Zajímavosti o minerálu

Pojmenován podle amerického sběratele a finančníka J.P. Morgana. Morganit je vzácnou odrůdou berylu, která je pod tímto názvem známá až od roku 1911. V minulosti byl morganit používán při jasnovideckých praktikách a jako tzv. „orákl“.

Velikost náramku
450,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Ručně navlečený náramek z kuličkového minerálu na elastické zdvojené šperkařské gumičce.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: