Obsidián zlatý 6mm kuličkové náušnice
  • Obsidián zlatý 6mm kuličkové náušnice
  • Obsidián zlatý 6mm kuličkové náušnice

Obsidián zlatý 6mm kuličkové náušnice

Účinky minerálu

Obsidiány vznikly prudkým tuhnutím z roztavené lávy. Stejně tak rychle účinkují, nemají hranice ani omezení. Pomáhají pravdě, odráží jednotlivé lidské vlastnosti a odhalují slabosti a bloky. Před obsidiánem nelze nic zatajit. Díky těmto zjištěním se můžeme posouvat vpřed, osobnostně růst a ony nám dodají stabilní podporu. Umožňují do hloubky jdoucí léčení, je potřeba k nim takto přistupovat.

Zlatý obsidián je černý obsidián se zlatistým třpytem. Najdeme v něm vítanou pomoc při léčbě veškerých psychosomatických nemocí v počátečním stádiu. Pomáhá při neurózách, psychických poruchách a nutkavých sklonech. Mírní deprese, zabraňuje stavům netečnosti. Pomáhá nám aktivně žít a neohlížet se zpět, zejména existují-li v naší minulosti skutečnosti, které nás stále znovu a znovu srážení do letargie či apatie.

Čistění minerálu

Pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce vody, nejlépe společně s křišťálem. Nabíjíme je na přímém slunci ráno nebo v podvečer. Složení minerálu Druh sopečného skla, horniny, které vznikají následkem magmatické činnosti, kdy dojde k rychlému kontaktu žhavé kyselé a viskózní lávy s chladným prostředím a následnému rychlému ztuhnutí. Hornina je bohatá na sloučeniny SiO2 a jedná se o přírodní formu skla.

Vzhled minerálu

Zlaté obsidiány mají irizaci barvy dle svého názvu.

Zajímavosti o minerálu

Název je podle Římana jménem Obsius, který jej v Etiopii nalezl a přinesl do Říma. Mexické obsidiány používali staří Aztékové na rituální předměty, zbraně a ozdoby. Vznikl tak, že láva při vulkanickém výbuchu zchladla tak rychle, že nestačila zkrystalizovat a stala se sopečným sklem. V paleolitu (600 000 let př.n.l.) a neolitu (190 000 let př.n.l.) byl obsidián pro svou snadnou opracovatelnost, tvrdost a ostrý lasturnatý lom hojně používán na výrobu pracovních nástrojů, nožů a zbraní.

90,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: