Unakit 6mm kuličkové náušnice
  • Unakit 6mm kuličkové náušnice
  • Unakit 6mm kuličkové náušnice

Unakit 6mm kuličkové náušnice

Účinky 

Zklidňuje mysl i tělo, uzemňuje a pomáhá nám nahlédnout pod pokličku naší osobnosti, zachovat klid a jasně rozpoznat podstatu problému. Na této cestě je potřeba být 100 % upřímný sám k sobě. Poznání je klíčem k růstu. Člověk, který ví kým je, co chce a kam jde, kráčí spokojeně po cestě vyrovnanosti. Odvaha srdce, osobní síla, vnímavost, intuice, moudrost, objektivita a soustředění - to vše přináší dokonalou znalost sebe sama. Přináší nám rovnováhu. A to jak v rovině psychické, tak i zdravotní oblasti, které spolu nerozlučně souvisejí a které se vzájemně ovlivňují. Osvětluje a mírní problémy, které v sobě nosíme řadu let, pomáhá nám konečně opustit traumata, jež jsou nám jen zátěží a jimiž jen oživujeme svoji bolest. Umožňuje vyvolání vizí a rozvíjí duševní zrak. Dokáže upozornit, kde je zapotřebí zvolit kompromis či začlenění do celku. Unakit umístěný volně do prostoru vnese konejšivou, citlivou energii. U techniky dokáže rušit elektromagnetické znečištění vycházející z přístroje. Působí na játra, rozmnožovací orgány. Má detoxikační účinky. Podporuje růst vlasů. Pomáhá udržovat zdravou hmotnost. Napomáhá zdravému těhotenství. U žen tiší menstruační bolesti a bolesti při souloži. U mužů pomáhá při potížích s prostatou.

Čistění 

Přes noc v misce s vodou, nebo několik minut pod proudem. Přímé slunce snáší dobře, takže ho můžeme nechat nabíjet i několik hodin. 

Vzhled 

Barvy tohoto kamene jsou pistáciově zelená s narůžovělými fleky, žlutavě zelená, hnědavě zelená, někdy v žluto-oranžových až modravých odstínech.

Zajímavosti 

Pojmenován podle původního naleziště pohoří Unakas v Severní Karolíně v roce 1874. V antickém světě byl ctěn jako talisman, který měl bojovníkům zajistit nezranitelnost a šťastný návrat zpět k rodině.

90,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: