Perleť (mušlovina) 9mm kuličkové náušnice
  • Perleť (mušlovina) 9mm kuličkové náušnice
  • Perleť (mušlovina) 9mm kuličkové náušnice

Perleť (mušlovina) 9mm kuličkové náušnice

Účinky

Perla je symbolem proměn a čistoty, odraz našeho duchovního vývoje. Ukazuje nám, že můžeme dosáhnout dokonalosti a neuvěřitelné krásy ve skrytém tajemnu své duše. Svým procesem vzniku nám prozrazují, že každá bolestivá zkušenost, se kterou jsme v životě konfrontováni, nám umožňuje dosáhnout větší dokonalosti. Perly mají schopnost umocňovat důsledky našich karmických příčin. Obecně posiluje nervy a intuici, tiší bolesti, reguluje střevní trakt a mírní horečky. 

Vzhled

Široká barevnost: bílá, krémová, zlatistá, růžová, namodralá, zelená, černá i duhová. 

Zajímavosti

Perly a perleť jsou produktem živočišného původu, konkrétně produkt mlžů v mořským nebo sladkovodních prostředích. Zrnko písku vnikne do plášťové dutiny mlže a postupně obrůstá perletí, kterou vylučují buňky pláště. Po 100 - 150 letech perly podléhají stárnutí. 

Čistění

Slabina perel tkví v jejich nadměrné citlivosti. Postupným vysycháním dostává trhliny a nakonec se ve vrstvách rozpadává. Nadměrné sucho nebo naopak vlhko, žár, prudké změny teplot, pot, kyseliny a kosmetika jim škodí. Perly čistíme krátce pod proudem vlažné vody, nabíjíme za úplňku.

90,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náušnice jsou na obecném kovu s klasickým háčkem.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: