Citrín tromlovaný přívěsek
  • Citrín tromlovaný přívěsek
  • Citrín tromlovaný přívěsek

Citrín tromlovaný přívěsek

Účinky minerálu

Dodává energii a prohřívá. Průzračné zlatisté tóny citrínu mají značnou schopnost oživovat světelnou energii v nás uloženou a tak podpořit jasnost našeho myšlení a kreativitu. Symbolizuje nejen moudrost a vnitřní klid. Dává nám pocit plného zdraví, pocit bezpečí, tepla a svěžesti. Citrín rozvíjí intelektuální tvůrčí schopnosti a pomáhá tak nalézt řešení v začátcích nových projektů. Podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je zapotřebí pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdar a chápat je spíše jako chyby, které nás mohou poučit. Toto životní poznání nás přirozeným způsobem ochrání i před depresivními stavy. Podporuje imunitní systém organismu, chrání před negativními účinky záření. Je doporučován při cukrovce, chorobách srdce a oběhového systému, ledvin, jater a svalů.

Čistění minerálu

Čistíme ho vlažnou vodou a jen krátce nabíjíme na přímém slunci .

Vzhled minerálu

Zbarvení je světle žluté až zlatožluté.

Zajímavosti o minerálu

Název je odvozen od jeho citrónově žlutého zbarvení. Citríny se velmi často získávají vypalováním ametystu nad teplotu 450°C.

49,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Minerální přívěsek z hlazených kamenů vhodný na zavěšení na ocelové lanko nebo šňůrku, kterou v černé barvě dodáváme zdarma s produktem.

Velikost cca 17x10mm.

Přívěsek je shodný s fotografií.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: