Olivín sekaný náhrdelník
  • Olivín sekaný náhrdelník

Olivín sekaný náhrdelník

Vzhled kamene

Průhledný olivově zelený až žlutozelený kámen.

Účinky kamene

Ochranný kámen proti zlým duchovním silám, které se nám snaží uškodit a svést nás z Boží cesty. Chrání nás před pocity marnosti a zbytečnosti, absence jakéhokoli životního smyslu a naopak otevírá naše oči harmonii, dokonalosti a závislé propojenosti veškerého života na Zemi.

Po každodenním shonu u olivínu tak najdeme úlevu a odpočinek. Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý náš organismus.

Vnáší zář a žár do citového chladu člověka. Tento kámen slunce, inspirace a očisty prosvětluje svou jemnou průzračností naše občasné stavy nejistoty, bezmocnosti a melancholie. Tiší smutek.

Nabádá nás k pozitivnímu myšlení, otočení nového listu v případech dávných křivd. Podporuje naši činorodost a iniciativu, snahu vzít život do vlastních rukou a naučit se jej bez spoléhání na cizí pomoc kormidlovat.

Zajímavost o kameni

Historicky nejznámější a nejstarší výskyt olivínu byl na ostrově Zebirget v Rudém moři, kde se těžil již před 3 500 lety. V celém starém světě byl velice ceněn jako vzácný drahokamový, ochranný, léčivý kámen. Podle Mojžíšovy druhé knihy byl na náprsníku božích rozhodnutí vsazen mezi jinými jedenácti kameny i olivín. V době baroka byl kamenem milenců.

Čištění kamene

Po každém použití vlažnou proudící vodou. Na přímém slunci nabíjíme olivín jen krátce.

255,00 Kč
S DPH
Počet
Vyprodáno

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou a prodlužovacím řetízkem pro optimální nošení.

Délka je 42 cm + řetízek.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: