Turmalín meloun sekaný náramek
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Turmalín meloun sekaný náramek

Turmalín meloun sekaný náramek

Vzhled kamene 

Průhledný až neprůhledný, skelný v mnoha odstínech – vícebarevný, modrý, růžový, zelený, hnědá, žlutá, zelená, šedá, černá, modročerná.

Účinky kamene

Turmalín je silně dynamický, posilující a negenerující kámen. Vštěpuje nám řád a pravidla, která bychom měli s ohledem na naše prostředí respektovat. Rozmanitost jeho barev jen podtrhuje jeho schopnost vyzařovat podpůrný vliv do rozličných center našeho těla.

Turmalín reguluje celkový systém látkové přeměny, posiluje organismus v obdobích slabosti a vyčerpanosti, pomáhá při pooperační rekonvalescenci. Provokuje v nás sebezáchovné síly upevňující zdraví, aktivuje hormony a enzymy, které urychlují životní pochody a osvěžují a rozjasňují naši mysl a pocity. Všeobecně kladně ovlivňuje nemoci psychosomatického charakteru, boří zastaralé vzory našeho myšlení a podporuje v nás odhodlání nic nevzdávat, ani když nám to připadá beznadějné. 

Turmalín můžeme použít proti závratím a pocitům náhlé nevolnosti, k posílení paměti, při infekcích nejrůznějšího charakteru a při skleróze multiplex.

Zajímavost o kameni

Turmalín je chemicky nejsložitější drahý kámen. Má schopnost třením nebo zahřátím se projevovat pyroelektrickými vlastnostmi (kladně nabitým koncem krystalu přitahuje popel nebo částečky prachu). Umělce měl podněcovat v inspiraci a mystiky ve spiritualitě.

Čištění kamene

Čistíme krátce pod proudem vlažné vody, nebo ve sklenici vody společně s křišťálem přes noc. Všechny odrůdy můžeme nabíjet na přímém slunci.

Velikost náramku
130,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Navlečený náramek je na šperkařské gumičce a to hned dvakrát. Jedná se o gumičku vyrobenou z několika menších gumiček.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: