Čaroit sekaný náhrdelník
  • JEN NA WEBU
  • Čaroit sekaný náhrdelník

Čaroit sekaný náhrdelník

Vzhled kamene

Je známý svými fialovými tóny, zejména po vyleštění má hedvábný měňavý třpyt a vlivem ostatních doprovodných minerálů živě pestrou strukturu.

Účinky kamene

Čaroit podporuje imunitní, obranný, centrální a vegetativní nervový systém. Vnáší do citového života a psychického rozpoložení svěží vítr radosti a smyslového potěšení. Radovat se z Božích darů na Zemi, vnímat každým okamžikem život v celé jeho dokonalosti a kráse, to je také, přestože v jiné rovině, Bohu milá Cesta.

Rozehřívá v nás citový chlad a otevírá nás nesobecké lásce. Je i kamenem intuice a kamenem touhy po poznání pravého Já, které v nás stále přetrvává, ale které poznáme až po zničení ega.

V nepřehledných, komplikovaných situacích nás čaroit učí, jak si udělat jasno a ukazuje způsob řešení problémů, které se nám na první pohled zdají neřešitelné. Učí nás nadhledu, trpělivosti, píli a pravidlu nic neodkládat. Zbavuje nás obav a strachu z nejisté budoucnosti. Oblázek čaroitu vložený pod polštář nám dopřává ozdravující spánek. Posiluje paměť. 

Podporuje srdeční činnost a látkovou výměnu a upravuje poruchy zažívacího traktu. Podporuje prevenci a léčbu zhoubných nádorů. Tiší křeče a bolesti.

Zajímavost o kameni

Jméno má podle blízké řeky naleziště – Čara. Byly v něm objeveny vlastnosti, které jsou pro alternativní léčbu kameny nepostradatelné.

Čištění kamene

Čistíme jej důkladně a tak dlouho, dokud necítíme, že je zcela zbaven negativní energie. Po očistě, položený na drůze křišťálu ho vystavíme rannímu sluníčku.

430,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou.

Délka je cca 42 cm.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: