Čaroit sekaný náhrdelník
  • JEN NA WEBU
  • Čaroit sekaný náhrdelník

Čaroit sekaný náhrdelník

Vzhled kamene

Je známý svými fialovými tóny, zejména po vyleštění má hedvábný měňavý třpyt a vlivem ostatních doprovodných minerálů živě pestrou strukturu.

Účinky kamene

Čaroit podporuje imunitní, obranný, centrální a vegetativní nervový systém. Vnáší do citového života a psychického rozpoložení svěží vítr radosti a smyslového potěšení. Radovat se z Božích darů na Zemi, vnímat každým okamžikem život v celé jeho dokonalosti a kráse, to je také, přestože v jiné rovině, Bohu milá Cesta.

Rozehřívá v nás citový chlad a otevírá nás nesobecké lásce. Je i kamenem intuice a kamenem touhy po poznání pravého Já, které v nás stále přetrvává, ale které poznáme až po zničení ega.

V nepřehledných, komplikovaných situacích nás čaroit učí, jak si udělat jasno a ukazuje způsob řešení problémů, které se nám na první pohled zdají neřešitelné. Učí nás nadhledu, trpělivosti, píli a pravidlu nic neodkládat. Zbavuje nás obav a strachu z nejisté budoucnosti. Oblázek čaroitu vložený pod polštář nám dopřává ozdravující spánek. Posiluje paměť. 

Podporuje srdeční činnost a látkovou výměnu a upravuje poruchy zažívacího traktu. Podporuje prevenci a léčbu zhoubných nádorů. Tiší křeče a bolesti.

Zajímavost o kameni

Jméno má podle blízké řeky naleziště – Čara. Byly v něm objeveny vlastnosti, které jsou pro alternativní léčbu kameny nepostradatelné.

Čištění kamene

Čistíme jej důkladně a tak dlouho, dokud necítíme, že je zcela zbaven negativní energie. Po očistě, položený na drůze křišťálu ho vystavíme rannímu sluníčku.

390,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou.

Délka je cca 42 cm.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: