Serafinit sekaný náhrdelník
  • Serafinit sekaný náhrdelník

Serafinit sekaný náhrdelník

Vzhled kamene

Drahokamová odrůda klinochloru, zelený se stříbrnou kresbou

Účinky kamene

Serafinit vyzařuje velmi příjemnou energii, která podporuje samoléčení organismu. Svého majitele propojuje s přírodou a matkou zemí. Učí nalézat uzdravení právě v přírodě.

Výrazně zlepšuje psychiku a schopnost porozumět vlastním pocitům. Podporuje duchovní růst. Ukazuje životní cestu, kterou se vydat, abyste dosáhli úplného naplnění a seberealizace. Serafinit je též nazýván „Andělský kámen“, protože navazuje komunikaci s anděly. Podporuje vnitřní sílu a podporuje bystrost a všímavost k dění kolem. Přináší nepodmíněnou lásku a obohacuje partnerské vztahy a manželské svazky ve všech směrech.

Serafinit je kamenem očisty. Ničí špatné návyky a chování a podněcuje vytvoření nové, lepší osobnosti.

Podporuje činnost srdce, pozitivně působí na funkci mozku a míchy, odstraňuje svalové křeče, prohřívá studené končetiny, pomáhá snižovat tělesnou hmotnost, působí na krvetvorbu, odbourává stresy a depresivní stavy, uklidňuje a léčí nervovou soustavu, čistí vnitřní orgány, odplavuje toxiny, posiluje činnost jater a ledvin, zpomaluje stárnutí pokožky, odstraňuje únavu a působí proti nespavosti.

Zajímavost o kameni

Serafinit se vyskytuje pouze na jediném nalezišti a to u Bajkalského jezera v Rusku.

Pojmenování serafinit, nebo také andělský kámen mu bylo přiděleno podle vzhledu andělů Serafů, kteří mají každý po šestí křídlech. Serafové jsou andělské bytosti stvořené z čisté lásky, světla a ohně, patřící k nejvyššímu andělskému kůru. Jejich posláním je vstřebávat božské světlo a odrážet je dalším. Světlo vycházející ze Serafů je údajně tak jasné a prudké, že žádná smrtelná bytost nevydrží pohled na tuto zář. Pověst praví, že když tento kámen andělé ukládali do Země, zanechali na něm otisky svých křídel.

Čištění kamene

Pravidelně od proudem čisté vody. Jeho moc aktivujeme na světle dorůstajícího měsíce, nebo krátce na nepřímé slunečním světle.

435,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou a prodlužovacím řetízkem pro optimální nošení.

Délka je cca 42 cm + řetízek.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: